Kariéra

Pracujte s nami

Obchodný zástupca

Pre náš novovznikajúci tím v Žiline a Bratislave hľadáme obchodných zástupcov. Šanca aj pre začínajúcich obchodných zástupcov.

Miesto práce: Žilinský kraj, Bratislavský kraj

Termín nástupu:  ASAP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Plat: Motivujúci základ + provízna zložka

Náplň práce:

  • Uzatváranie zmluvných vzťahov a zabezpečenie potrebnej administratívy.
  • Aktívne vedenie obchodných rokovaní a zapájanie sa do elektronických aukcií.
  • Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov.
  • Sledovanie vývoja energetického trhu a pravidelný reporting o dosiahnutých výsledkoch.

Iné výhody:

  • Mobilný telefón.
  • Možnosť podieľať sa na rozvoji novovzniknutej firmy.
  • Priestor na sebarealizáciu.
  • Príjemná firemná kultúra.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Práca v mladom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve.
  • Získanie nových obchodných a komunikačných zručností.

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. Stupňa

Znalosti

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:

  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Power Point - pokročilý
    Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz:

  • B

Prax na pozícii/v oblasti:

  • obchod

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti v energetike výhodou.
  • Schopnosť viesť obchodné jednania.
  • Výborné komunikačné a obchodné zručnosti a príjemné vystupovanie.

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis na office@energyeurope.sk. Uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.